DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Více foto v galerii:

12.9.2009  pořádáme braný závod pro žáky.

19. 9. 2009  se naši žáci zúčastnili 4. ročníku závodu požárnické všestrannosti pořádaného SDH Morkovice, kde se zúčastnilo 21 družstev starších žáků a 15 družstev mladších žáků. Na 2,5 km trati je čekala spousta úkolů, například uzlování, zdravověda, střelba ze vzduchovky, topografie či překonání překážek.

Starší hlídka v sestavě Zdenek Štěpánek, Daniel Štěpánek, Dominik Molek se umístila na 4. místě.Mladší hlídka v sestavě Petr Hanák, Tomáš Masný a Michaela Ševčíková na 7. místě.Všem zúčastněným děkujeme na účast a gratulujeme k úspěchu.

24. 9. 2009  Prusinovice

17. 10. 2009   Míškovice

24. 10. 2009   Koryčany

6. 2. 2010  obsadily sál místní hospody různé pohádkové bytosti od Červené karkulky až po čarodějnice. Přišli dokonce i vězni v pruhovaných mundůrech nebo džin z láhve. Odpolednem provázel pan Zdenek Štěpánek, hudbu z pásku občas vytřídali hrou na klávesy mladí hudebníci. Nechyběly ani soutěže o sladké ceny. Účast masek a jejich doprovodu byla nad očekávání a sál se zdál malý. Přišli místní i přespolní děti s rodiči. S tak hojnou účastí jsme ani nepočítali. Příští rok asi budeme muset postavit cirkusový stan Všem zúčastněným děkujeme a zvláště paní hospodské za zapůjčení sálu.

1. 5. 2010  Břest

Na 1. máje se žáci zúčastnili překážkového závodu v Břestě. Přijelo celkem 8 sborů.
V kategorii mladších závodilo 14 kluků,15 dívek a v kategorii starších 17 kluků a 9 dívek. Náš sbor reprezentovali-za mladší Tomáš Masný, který obsadil ve velké konkurenci
krásné třetí místo, a Daniel Štěpánek místo páté. yes Za starší žáky nás reprezentovali
Petr Hanák, Dominik Molek a Zdeněk Štěpánek, bohužel se neumístnili. crying Celým odpolednem provázelo závodníky slunečné počasí a dobrá sportovní nálada.Všem zúčastněným a hlavně oceněným blahopřejeme.

29. 1. 2011   Rohálovský košt

5. 2. 2011    Oslava narozenin

12. 2. 2011   Hasičský bál

Sbor dobrovolných hasičů z Němčic pořádal 12.února 2011,tj.v sobotu,hasičský ples,který se konal v pohostinství u Vaculů ve 20:00.Účast byla velká.Celý program nám zpříjemňovala hudební skupina Quanto,od níž jsme mohli slyšet nejen moderní písně.Nechyběla ani tombola,která byla velmi bohatá.Tímto děkuji hasičům,skupině,paní Vaculové,která pronajala sál a dalším účastníkům.

19. 2. 2011  Dětský karneval

Dne 19.února 2011 pořádal Sbor dobrovolných hasičů z Němčic karneval pro děti.Tento karneval se konal v pohostinství U Vaculů od 14:00 hodin.I když nebyla účast tak vysoká jako loni,masek nás navštívilo celkem dost.Mohli jsme shlédnout ladnou chůzi princezen,orientální tanečnice,dále indiána,nevěstu,pavoučího muže,ježibabu a kostru.Chtěla bych všem poděkovat za krásně strávené odpoledne,hasičům,účastníkům.

5. 3. 2011    HZS Zlín

V sobotu se naši mladí hasiči byli podívat u Hasičského záchranného sboru ve Zlíňe, kde si mohli prohlédnout techniku a seznámili se s organizací a náplní práce profesionálních hasičů. Prohlédli si ochranné prostředky, komunikační zařízení a další vybavení, které profíci při zásazích používají. Zajímavá byla i prohlídka vozidel a vybavení hasičských speciálů.

%wink%

Dne 5.března 2011 dopoledne se Sbor dobrovolných hasičů z Němčic vydal na exkurzi do Zlína k Hasičskému záchrannému sboru Zlínského kraje.K profesionálním hasičům vyjeli nejen dospělí,ale také mladí hasiči.Všichni mohli shlédnout místnost,kde se čistí hadice po zásahu,dále jsme si prohlédli vybavení zásahových aut,dozvěděli jsme se plno nových,užitečných rad.Mě osobně se to moc líbilo a doufám,že se to líbilo i ostatním.Chtěla bych moc poděkovat za tuto exkurzi nejen SDH Němčice,ale především HZS Zlínského kraje.

9. 4. 2011      Štafety Kyselovice

V sobotu 9.4. se naši starší žáci zúčastnili 8.ročníku soutěže mladých hasičů
O zlatou proudnici Hané v Kyselovicích. I přesto, že sluníčko se snažilo, bylo dost chladno- zasloužil se o to studený vítr, ale na účasti sborů to nijak neubralo. Po prvním kole naši borci obsadili 3. místo, ale v kole druhém se rozpojila hadice a trestné body je posunuly až na místo 6. Vzhledem k tomu, že se zúčastnilo 13.družstev nebylo to ta zlé.

%wink%

10. 9. 2011  Banný závod

Branný závod - Zborovice

Ukončení sezony 2011